Blog

Home » Blog

Buty ogrodowe – niezbędny element każdego ogrodnika

W pracy ogrodniczej powszechnie stosowane są chodaki, kalosze oraz gumofilce. Wybierając buty ogrodowe, zawsze należy kierować się rodzajem wykonywanej pracy oraz aktualnym sezonem. Dlatego zapewne każdy miłośnik ogrodnictwa i aktywności na świeżym powietrzu doceni komfort, wytrzymałość oraz wszechstronność butów ogrodowych dostępnych w sklepie Kolmax.

(więcej…)

Jakie kalosze dla dziecka? – na co zwrócić uwagę?

Kiedy nadchodzi czas deszczowej lub zimowej pogody, wybór odpowiednich kaloszy dla dziecka staje się kluczowy. Odpowiednie buty zapewniające komfort i ochronę podczas chodzenia po mokrej nawierzchni czy śniegu to nie tylko kwestia wygody, ale również zdrowia malucha. Jak zatem wybrać odpowiednie kalosze? 

(więcej…)

Lekkie buty robocze na lato – jakie wybrać?

Lato to czas, kiedy wysokie temperatury i długie dni pracy mogą stanowić wyzwanie dla każdego pracownika. Aby zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo w upalne dni, kluczowe jest wybranie odpowiedniego obuwia roboczego. Lekkie buty robocze na lato nie tylko pomagają utrzymać stopy w chłodzie, ale również zapewniają niezbędną ochronę. Oto kilka wskazówek, jak wybrać najlepsze buty robocze na letnie miesiące, dostępne w ofercie naszego sklepu.

(więcej…)

Buty robocze bez sznurówek – czy są bezpieczne?

W poszukiwaniu idealnego obuwia roboczego, wiele osób zastanawia się nad bezpieczeństwem butów roboczych bez sznurówek. Wybór odpowiedniego obuwia jest kluczowy, aby zapewnić sobie nie tylko komfort, ale przede wszystkim ochronę w miejscu pracy. W sklepie Kolmax-Kolcz znajdziemy szeroki wybór butów roboczych, w tym modele bez sznurówek. Czy są one bezpieczne? Odpowiedź nie jest jednoznaczna i zależy od wielu czynników, w tym od specyfiki pracy i indywidualnych potrzeb użytkownika.

(więcej…)

Kalosze gumowe czy piankowe EVA?

Wybór między kaloszami gumowymi a piankowymi EVA to ważna decyzja, która może znacząco wpłynąć na komfort i bezpieczeństwo podczas codziennych aktywności na świeżym powietrzu. W tym poradniku skupimy się na analizie cech obu rodzajów obuwia, aby pomóc dokonać świadomego wyboru. Omówimy różnice w trwałości, komforcie użytkowania oraz funkcjonalności, zwracając szczególną uwagę na specyfikę różnych warunków pogodowych i rodzajów aktywności. Celem artykułu jest dostarczenie kompleksowych informacji, które ułatwią wybór idealnych kaloszy, gwarantujących ochronę i wygodę w każdych warunkach.

(więcej…)

© 2022 KOLMAX. Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: roxart